Masz pytanie? (22) 209 89 25
Pościel przez Internet

Polityka dostawy

Nasz zaufany DPD zamówiony towar dostarcza do wszystkich miast i wiosek w Polsce. Towary Tobie lub wskazanej osobie będę doręczone do rąk własnych. 

Kurier zazwyczaj dostarcza w ciągu dwóch-trzech dni roboczych po zawiadomieniu o wysłaniu towarów. Towar jest dostarczany w dni robocze (od godz. 8.00 do godz. 17), dlatego prosimy wskazać adres, pod którym znajdujesz się w tych godzinach, to może być adres pracy, adres domowy lub inny adres. W emailu podajemy numer przesyłki i numer kontaktowy do frmy kurierskiej. Również jeden dzień przed dostawą DPD przyśle przypomnienie SMS, w którym będzie wskazany adres dostawy przesyłki oraz kwota, którą trzeba przygotować. Kurier o przybyciu poinformuje dzwoniąc lub wysyłając SMS 15-60 min. przed przybyciem. 

Jeżeli nie zastanie Nabywcy pod wskazany adres, to przesyłka przez DPD zostanie zwrócona do terminalu i będzie tam bezpłatnie przechowywana trzy dni. 

Jeżeli masz pytania w sprawie terminów dostawy, to skontaktuj się z naszym działem obsługi klientów na e-mail: [email protected] i my chętnie pomożemy. 

Koszt dostawy towarów 18.96 zł.